Od plenek až do budoucna 2.Kapitola

10. ledna 2010 v 17:55 | Samminka, Meg a Rodney |  Fanfiction
Ahojky tak jsme konečně napsali další část povídky. Tato část je se zpožděním zaměřená na Vánoce a Silvestr. Doufáme že se vám to bude líbit. Komentujte prosím"Byl támhle s Kate" řekl Jack a otočil se ale nikdo tam nebyl.
Všichni se zvedli ze země a hledali ty dva. Když se ženy otočili, aby se podívali na chlapy s dětmi tak viděli jak všichni lezou na zemi a něco hledají. Otvírali různé věci,koukali za dveře a do koutu. Rodney zvedl hlavu jako by vycítil jejich pohled a okamžitě zrudl. Kdyby Jennifer věděla, že ztratil jejich syna tak by mu ho asi jen tak na hlídání už nepučila. Ženy se otočili a pokračovali v předchozím rozhovoru a nevšímali si jich více. Mezitím jejich drahé polovičky se rozdělili a vydali se hledat ty dva.

Hledali po celé Atlantidě však podívat se do jídelny je stále nenapadlo. Když se sešli v operační místnosti nebylo třeba slov jejich pohledy mluvily za vše.
"Byli jsme všude, ale nikde jsme je nenašli" konstatoval John.
"A kdo se byl podívat v jídelně ?" zeptal s Cam. Najednou jim to došlo. Všichni se hnali do jídelny jak zběsilý.Když tam dorazili jejich pohled utkvěl na dvou mrňousech , kteří seděli u stolu a baštili modré želé.
Jack s Rodneym si oddychli. Společně s ostatníma se vydali za nimi.-- Vánoce na Atlantidě současnost --

Na Štědrý den strojili všichni společně stromeček.Obří stromeček skoro až do stropu, který se tyčil ve společenské místnosti.Dospělí nechali Braitaca juniora, Lili, Kate, Jeffryho, a Emili strojit stromeček a Matt si hověl v Danielově náručí, Emma spala a Isiah lezl po zemi.
John vyzvedl Emili, která dala na špičku stromu hvězdu.
Jeffry se smál a držel v ruce baňku.Barevně zářila a vypadala jako skákací míček.Pořádně se rozmáchnul a hodil s ní o zem.Ta se roztříštila na miliony drobných a snad ještě víc zářících kousků.Jeffrymu se to líbilo.Vzal další a práskl s ní o zem.
"Jeffry!"zhrozili se ve stejnou chvíli Rodney a Jennifer, když ho uviděli sedět ve střípcích rozbitých baněk.
Carson držel Rachel kolem ramen a dívali se na mrňousy jak pobíhají kolem stromku....Ishta se na ně podívala, stáli přímo pod jmelím.
"Podívejte se nahoru..."usmála se.
Oni tak učinili a uviděli nad svými hlavami zelené jmelí.Opatrně se k sobě nahnuli a políbili se.
Celým městem panovala vánoční nálada, strojily se stromečky, věšely se ozdoby a balily dárky.
O pár hodin později se konala štědrovečerní večeře v jídelně.Měli krásně prostřeno a servírovali rybu se salátem.Povídali si když v tom Cam ztichnul a začínal rudnout.
"Co je ti?"ptala se starostlivě Carolyne.
Místo odpovědi jen chrčel.Carson hned přispěchal na pomoc.Otevřel mu pusu jak nejvíc to šlo.Ten vyvalil oči...ta zatracená kost ho pořádně bolela a píchala v krku.Vyndal pinzetu, kterou měl pro případ dušení rybí kostí, schovanou v kapse.Každý rok se tam něco podobného stalo...většinou to byl Rodney, ale tentokrát měl to štěstí, že to odnesl Cam.

Po večeři vykoupali dětska a uložili je ke spánku. Po té dali pod stromeček všechny dárky.

Jako první se probudila Kate, která běžela hned ke stromečku.Sedla si naproti němu, pozorovala ho a čekala až se vzbudí ostatní...Do pár minut se tak stalo a mohly se rozbalovat dárky.
Kate dostala panenku, Jeffry nějaký dětský kostičkový hlavolam, Matt a Emili plyšáky, Lili dostala pohádkovou knížku, Isiah vláček a Emma červený kočárek a samozřejmě plno dalších věcí jako oblečení, ale tohle je zaujalo nejvíce.
A Braitac dostal goal´dskou dřevěnou bojovou tyč, na kterou Ishta hleděla...Jak jsi mu mohl koupit zbraň?Podívala se s nevyřčenou otázkou na Teal'ca který se nevině usmíval.
Sam dostala parfém, Vala kulmu na vlasy, Carolyne náhrdelník s náušnicemi, Ishta dostala plno krásně vonících svíček, Jenny detektivní knihu kterou si přála, Teyla zase elegantní kabelku, Rachel hodinky a asi nejvíce šokující dárek dostala Liz od Johna a to bílou průsvitnou košilku s rozpustile se vlnící sukní, krásnou výšivkou a špagetkovýmy ramínky.
Liz se těkavě dívala z košilky na Johna, který se poťouchle usmíval.
"Proč jsem nemohla dostat něco podobného...?"stěžovala si Sam Jackovi.

" Já dostala jen parfém"udělala na něj smutný obličej...
"Třeba příště..."řekl rošťácky Jack a začal si rozbalovat svůj dárek...Roztrhal balící papír a vytáhl knihu.
"Knihu?"řekl užasle a malinko zklamaně.Sam se jen uculovala.
"Otevři to.."
Byl to pouze obal na trenýrky.Modré trenýrky s xichtíkama.Usmál se a dal jí pusu.Carson dostal pánské hodinky...měli s Rachel stejný nápad...on jí dal také hodinky.Danny dostal peněženku, Cam košili, Rodney voňavku STR8, Ronon kožený náramek a Teal´c knihu bojových umění.John dostal PSPéčko na kterém začal ihned hrát...ani nepočkal na to, než si rozbalí všichni svůj společný dárek. Holky jim totiž koupily stolní fotbálek.


Pozbytek dne se každý věnoval svým dárkům, děti si hrály... stejně jako chlapi, až na to že oni fotbálek.Holky si užívaly volna, bavily se a občas si zahrály také fotbálek.


-- Večer v pokoji Elizabeth a Johna ---

Elizabeth uložila Emili do postýlky a odešla do ložnice za Johnem. Ten ležel na posteli a hrál na PSPčku auta, ani si nevšiml Liz, která odešla do koupelny. Tam si na sebe vzala tu svou novou bílou noční košilku.

Stoupla si do dveří od koupelny a zavolala na svého manžela "Johne ? Mohl bys mi to tu zavázat prosím". Ten
neochotně stočil svůj pohled od PSPčka na Liz a zůstal
zírat jak dokonale vypadala v té bílé košilce. Liz se pomalými kroky vydala k němu. John sledoval každý její krok. Sedla si na postel a odhrnula si vlasy, aby jí to mohl zavázat. Vypnul PSPčko a na místo toho, aby košilku zavázal tak začal Liz na krku líbat. Ta jen slastí přivřela oči a užívala si jeho doteků. Pomalu jí položil do peřin a něžně líbal. Rukama jí zajel pod košilku a Liz na toto gesto zareagovala dlouhým stenem který vyšel z jejich úst. Své hladové rty přitiskl na ty její. Liz mu přetáhla tričko přes hlavu a odhodila ho někam na zem. To samé udělal John s její košilkou a svými kalhotami na spaní. Jeho rty opustily ty její a započali cestu po jejím těle.


--- Mezitím v pokoji Ronona a Teyli ---
Ronon si lehl do postele kde už na něj čekala Teyla. Ta se k němu hned přitulila. Ronon jí objal kolem pasu a zabořil hlavu do jejích vlasů, které voněly po vanilce. Oba zavřeli oči a společně upadali do říše snů.

-- v pokoji Rodneyho a Jennifer --

Všichni si užívali krásného večera, ale jediný Rodney měl těžký úkol. Jennifer mu dala za úkol uspat malého Jeffryho než se zatím vykoupe. Rodney dal malého do postýlky, která byla hned vedle postele a sám ulehl. Jen co zavřel oči něco ho cvrnklo do nosu. Byl to Jeffryho oslintaný dudlík.
"Jeffry!" napomenul ho jeho otec. Malý klučina se
tomu jen radostně smál. Rodney si znovu lehl ale opět něco na něm přistálo, tentokrát to byl plyšák. Rod se otočil k malému, a v ten okamžik, kdy to udělal dostal přímý zásah lahvičkou do hlavy. Rodney šáhl po plyšákovy a hodil ho po Jeffrym v tu chvíli se otevřeli dveře od koupelny a Jennifer řekla:
"Já myslela, že ho máš uspat a ne si sním hrát"
"Ale já si sním nehrál" namítl.
"Ještě řekni, že si začal on"
"Ale on si vážně začal" řekl.


-- v ubikaci Sam a Jacka --
"Koukej" řekl Jack a promenádoval se po pokoji v těch jeho nových trenkách. Sam se tomu musela smát. Vypadal legračně.
"Pojď si radši lehnout ty modelko" zasmála se.

-- u Dannyho a Valy --

Už můžu otevřít oči ?" zeptala se celá nedočkavá Vala.
"Ještě ne !" odvětil a zmáčknul na rádiu knoflík.
"Teď" řekl. Vala otevřela oči a její pohled utkvěl na Dannym který měl na sobě bílou košily s kravatou, černé kalhoty a na hlavě černý klobouk. Z rádia se začali ozývat první tóny hudby. Daniel se začal pohybovat do rytmu. Vala na tvářila měla obrovský usměv. Danny si začal pomalu sundávat kalhoty. Nikdy by to něj neřekla že bude dělat striptýz.


-- V pokoji Cama a Carolyne --
Cam a Carolyn leželi v posteli.Chystali se že už budou spát, když v tom k nim přišla Lili a lehla si mezi ně...
"Pinkat vama plosím?"řekla prosebně a roztomile se na ně usmívala.
"To víš, že můžeš..."usmáli se oni na ni a přečetli jí pohádku z její nové knížky.

-- V ubikaci Teal'ca a Isthy --

Oba dva seděli na zemi na podložkách v tureckém sedu a prováděli rituál Keel'norem. Všude kolem nich byli zapálené svíčky.

-- u Carsona a Rachel --
Rachel dokojila malou Emmu a uložila jí do postýlky. Dala jí pusinku na čelo a odešla za Carsonem který už na ní čekal v koupelně ve vaně.


--- Silvestr ---
Už od rána se po celém městě rozvěšovaly lampiony a všichni se připravovali na příchod nového roku.Sam s dětmi dělali silvestrovské kloboučky a ostatní se jen tak povalovali.Poslední den v roce ubíhal vždycky tak rychle, že se ani nenadáli a byl večer.Děti spaly a dospělí slavili.Přesně o půlnoci začal nad Atlantídou zvuk mohutného ohňostroje, nad hlavami jim lítaly petardy a Sam s Jackem, Daniel s Valou, Teyla s Rononem, Liz s Johnem, Rodney s Jennifer, Cam s Carolyne, Teal´c s Istou a Carson s Rachel si dávali novoroční polibky.

-- pokračování příště --
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bajuška Bajuška | Web | 10. ledna 2010 v 18:11 | Reagovat

Ouuu tak to je pěkný

2 jac-kie...tvé SB jac-kie...tvé SB | Web | 10. ledna 2010 v 18:15 | Reagovat

to je vážně moc krásné :-) a bude ještě nějaké pokráčko? :-)

3 newkax newkax | Web | 10. ledna 2010 v 18:18 | Reagovat

moc hezký, nemám co dodat.

4 veve veve | Web | 10. ledna 2010 v 19:06 | Reagovat

krasnee mooc peknee :)
nadhernyy dess:)

5 d.s.o evkaSB d.s.o evkaSB | Web | 10. ledna 2010 v 19:12 | Reagovat

je neuvěřitelný kolik různých verzí společných večerů se dá vymyslet:-D paráda... a ten danyho striptýz... haha nasmála jsem se dost :-D :-D :-D

6 Joli Joli | E-mail | Web | 10. ledna 2010 v 20:51 | Reagovat

ahojka :-)

ta povídka je úžasně nápaditá, moc se mi páčí!!
jak psala Evka, ty různé verze společného večera jsou skvělé, úplně mě to dostalo... fakt dobrý nápad!! samozřejmě Danny pobavil... a Jack jakožto modelka taky nezklamal :-D úplně jsem si ho představila :-D
fakt dobrá povídka :-)

7 Jane Jane | Web | 10. ledna 2010 v 21:16 | Reagovat

nádhernééé,fakt nádherné už se těším na pokráčko a super bylo,když Sam nazvala Jackem modelkou a ten Dannyho striptýz taky byl dokonalej a jak Rodney uspával Jeffryho:D fakt super:)

8 Jane Jane | Web | 10. ledna 2010 v 21:17 | Reagovat

jo a super novej dess je fakt super:)

9 Hannn!nka =* Hannn!nka =* | Web | 11. ledna 2010 v 16:30 | Reagovat

AhoJKYY--na mém blogu mám oslavu blogu =DD Byla bych ráda kdyby ses taky stavilaa
děkujuu  =) =) !!

10 Mightess Mightess | Web | 11. ledna 2010 v 22:13 | Reagovat

úžasnej dess :)

11 Jasmína Jasmína | Web | 13. ledna 2010 v 14:21 | Reagovat

fajný, vtipný... :-D

12 Lucka Lucka | Web | 14. ledna 2010 v 17:29 | Reagovat

Ahoj! Na nějakou dobu pozastavuji blog. Prosím nemaž si mě. Obíhat asi nebudu když nemám ten čas kvůli škole, ale bylabych ráda kdyby z nás byli i nadále Spřátelené blogy. :-)
Vrátím se ale v plné síle a všechno nadeženu  ;-) (Takže ommlouám se, povídku si budu muset přečíst až někdy jindy, ale kdybych měla trochu víc času tak určitě bych si ji s nadšením přečetla)

13 AncovickaAR AncovickaAR | 14. ledna 2010 v 21:00 | Reagovat

Povídka se mi zatim hodně líbí a budu se těšim jak bude pokračovat dál. Jinak Jack a modelka bylo úžasný stejně jako Dannyho stryptýz.

14 veve veve | Web | 15. ledna 2010 v 18:24 | Reagovat

ahojky jak se mate?

15 veve veve | Web | 16. ledna 2010 v 14:00 | Reagovat

ja se mam taky dobre:)

16 AncovickaAR AncovickaAR | 5. dubna 2010 v 20:17 | Reagovat

teda nechci strašit, ale dočkám se vůbec někdy pokračování?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

17 ° AnNie ~ ° AnNie ~ | 6. dubna 2010 v 18:43 | Reagovat

Wow, dokonaly lay..=)♥ Bezva grafika, maš talent..=) Nechceš se přihlasit do VGS? =) Byla bych ráda, ty na to máš♥

18 katka katka | 13. května 2010 v 15:58 | Reagovat

bude jeste dalsi?

19 Blouci 007 Blouci 007 | Web | 15. května 2010 v 22:25 | Reagovat

[18]: jo bude ale ted nemáme nějak moc čas

20 nickly nickly | Web | 21. července 2010 v 19:03 | Reagovat

rychle pokráško!!!

21 nickly nickly | Web | 5. září 2010 v 11:41 | Reagovat

huh...vy jste tu na to zapoměli...rychle se vraťe!

22 wee-dee wee-dee | Web | 19. prosince 2010 v 12:57 | Reagovat

Bude ještě pokračování? Je to geniální :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama